INFO-TV-FM O nas

Spóka INFO-TV-FM jest obecnie jedynym hurtowym dostawcą mobilnych audiowizualnych usług medialnych, w ramach których rozprowadza programy radiowe i telewizyjne w technologii DVB-T.

Zgodnie ze zmienioną w dniu 10 grudnia 2010 roku Decyzją Rezerwacyjną Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej [nr DZC-WAP-5176-7/09 (7)] dokonano na rzecz spółki INFO-TV-FM rezerwacji częstotliwości obejmującej kanały radiowe o szerokości 8 Mhz z zakresu 470-790 Mhz, przeznaczonych do świadczenia mobilnych audiowizualnych usług medialnych, w tym rozprowadzania programów radiofonicznych lub telewizyjnych, na obszarze całego kraju, w radiokomunikacyjnej służbie dyfuzyjnej.

Dzięki współpracy z największymi nadawcami radiowymi i telewizyjnymi w ramach oferty hurtowej zapewnia dostęp do szerokiej treści programowej
.

Emisja programów w ramach usługi INFO-TV-FM  realizowana jest w oparciu o infrastrukturę spółki Info TV Operator, składającej się z sieci nadajników radiowych w 31 największych miastach w Polsce.  Zasięg multipleksu obejmuje blisko 5 mln gospodarstw domowych i około 15 mln osóbPonadto INFO-TV-FM  współpracuje z Cyfrowym Polsatem S.A., który w ramach mobilnych audiowizualnych usług medialnych odpowiada za obsługę nadawczą.

INFO-TV-FM w ramach oferty hurtowej świadczy również całodobowo usługi wsparcia technicznego oraz zapewnia opcjonalnie dostęp do systemu kodowania firmy Irdeto B.V.

© 2012 Info-TV-FM